Ettevõttest

Kaks sõpra, ühine kirg – veebilahendused. Teeme Teie äri globaalselt nähtavaks läbi kodulehtede, e-poodide või rätseplahenduste.

Miks valida meid?

Taskukohane

Kui soovid lihtsat, kuid kvaliteetset kodulehte, siis meilt saad selle hea hinnaga. Tagame kõrge kvaliteedi turuhinnast madalamalt.

Tuntud platvormid

Kasutame töös hilisemaid WordPress, Drupal ja WooCommerce platvorme. Peale projekti valmimist on Teil alati võimalus iseseisvalt disainis muudatusi teha ja sisu hallata.

Järeltugi

Kui töö on tehtud, siis oleme Teie jaoks jätkuvalt olemas. Võite meie poole julgelt pöörduda kui küsimusi peaks tekkima.

Kiirus

Lihtsamad kodulehed suudame valmistada kiiresti. Olenevalt töö spetsiifikast, võite omale kodulehe saada juba kolme päevaga.

Koduleht on Sinu oma

Projekti lõppedes saad saad oma kodulehe, e-poe või infosüsteemi täieliku omandiõiguse ja seda täielikult ilma mingisuguste varjatud tasudeta.
Klient maksab ainult ühe korra, meie tehtud töö eest.

Kogemused

Veebilehed

Oleme loonud arvukalt veebilehekülgi teenust pakkuvatele ettevõtetele, poodidele, asutustele, muusikakollektiividele. Suur kogemuste pagas on aidanud meil mõista kliendi spetsiifilisi vajadusi arvestades ettevõtte eripärasid ning ka pakkuda lahendusi vastavalt varasematele kokkupuudetele.

Külasta ka meie portfooliot, et tutvuda konkreetsete projektidega.

Infosüsteemid

Oleme loonud ärispetsiifilisi infosüsteeme ning veebirakendusi, et pakkuda võimalust muuta töö ettevõttes efektiivsemaks kasutades tööprotsesside digitaliseerimist. Lahendusi oleme pakkunud nii teenusepakkujatele kui ka avalikele asutustele. Mõistame, et iga samm tööprotsessis on tähtis ning keskendume väga detailidele, et loodud lahendused sobiks nii töötajatele kui ka ettevõtte klientidele.

Hoiame kontakti!

Mere pst 20, Tallinn

+372 5358 5998